anceloti press

Anćeloti: Žalim zbog poraza od Sosijedada

Trener madridskog Reala Karlo Anćeloti rekao je danas da mu je teško pao poraz od Sosijedada (4:2) u Primeri, nakon što je njegov tim ispustio dva gola prednosti. Madriđani su u gostima u San Sebastijanu već posle 11 minuta vodili golovima Ramosa i Bejla, ali je domaći tim uspeo da postigne četiri pogotka i zabeleži veliku pobedu.
-Nije lako analizirati ovaj meč. Postigli smo dva gola, ali smo posle 30. minuta stali i ne mogu da prihvatim da smo pomislili da je gotovo. Žalim zbog poraza, ali još više zbog loše igre – rekao je Anćeloti za Marku.
Italijanski stručnjak je istakao da odlasci Ćabija Alonsa u Bajern i Anhela Di Marije nisu oslabili njegov tim.
-To nije bio razlog poraza, jedan ili dva igrača ne mogu da budu hendikep. Ekipa je loše reagovala nakon vođstva od dva gola prednosti. Poraz od Sosijedada ne menja našu aktivnost u prelaznom roku, menjaćemo druge stvari – zaključio je Anćeloti.
Real naredni meč u Primeri igra protiv gradskog rivala i aktuelnog šampiona Atletika u subotu od 20 sati.