tomas mmiler bajern slavlje

Bajern slavio u Moskvi i preuzeo vođstvo u E grupi

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su danas u Moskvi ekipu domaćeg CSKA sa 1:0, u prvoj utakmici 2. kola E grupe lige šampiona. Strelac je bio Miler u 22. minutu iz penala.
Tim Pepa Gvardiole zabeležio je nakon startnog uspeha protiv Mančester Sitija još jednu pobedu istim rezultatom i preuzeo vođstvo u grupi.
Bajern je igrao koliko je bilo dovoljno da osvoji bodove, ali je mogao da slavi ubedljivije, jer je imao brojne šanse kako u prvom, tako i u drugom poluvremenu.
Međutim, stlelci nisu imali svoj dan, pa je odlučio pogodak Milera sa „bele tačke“ još u prvom poluvremenu. Penal je sviran nakon prekršaja Fernandesa u kaznenom prostoru.
Prilike su propustili Gece, Roben, Miler i Levandovski, kasnije Šaćiri i Alaba, istakao se i golman Moskovljana Akinfejev, dok su za domaćina šanse imali Musa, Zoran Tošić i Jeremenko.
Tošić je igrao do 78. minuta.
U drugoj utakmici 2. kola E grupe od 20.45 sati sastaju se Mančester Siti i Roma.

Povezana vest:  Pobeda Hofenhajma za prvo mesto, slavili Lajpcig i Majnc