gerard slavlljeDžerard: Imali smo mnogo sreće danas

Kapiten Liverpula Stiven Džerard rekao je danas da je njegova ekipa imala dosta sreće u meču protiv Kvins Park Rendžersa.
-I dalje smo u šoku, da budem iskren. Imali smo mnogo sreće danas… Fudbal je čudna igra i siguran sam da su i (trener) Hari Rednap i igrači KPR takođe u šoku. Naša igra mora da bude mnogo bolja. Primili smo dva trapava gola. Uskoro igramo protiv najboljeg tima u Evropi i moramo da obratimo pažnju na to – rekao je Džerard nakon meča.
Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na gostovanju KPR sa 3:2 u osmom kolu Premijer lige, a sredu u Ligi šampiona igraju protiv madridskog Reala.
Liverpul je poveo u 67. minutu posle autogola Ričarda Dana, izjednačio je Eduardo Vargas u 87. minutu, a novu prednost Liverpulu doneo je Filipe Kutinjo u 90. minutu. U drugom minutu sudijske nadoknade KPR je ponovo izjednačio i ponovo je strelac bio Vargas.
„Crveni“ su do pobede stigli posle još jednog autogola, a ovoga puta je svoju mrežu zatresao Stiven Koker.