jagodina kluj (3)Pobede Jagodine i OFK Beograda

Fudbaleri Jagodine pobedili su danas u Beogradu Čukarički sa 3:0, u utakmici 13. kola Super lige Srbije, i time ostvarili petu prvenstvenu pobedu.
Jagodina je povela u 29. minutu golom Vladimira Jovančića, vođstvo je povećao Đorđe Šušnjar u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Milan Đurić u 70. minutu.
Posle pete prvenstvene pobede, Jagodina je skočila na osmo mesto na tabeli sa 17 bodova, a Čukarički je ostao na četvrtom mestu sa 22 boda.
Fudbaleri OFK Beograda pobedili su na svom terenu Mladost iz Lučana sa 2:1.
„Romantičari“ su na početku utakmice postigli dva gola. Poveli su u šestom minutu golom Ivice Jovanovića, a dva minuta kasnije vođstvo je udvostručio Marko Janković. Gol za Mladost postigao je Predrag Živadinović u 78. minutu.
OFK Beograd je sada peti na tabeli sa 21 bodom, a Mladost zauzima sedmo mesto sa četiri boda manje.
U poslednjoj utakmici 13. kola danas od 17 časova igraju Partizan i Napredak.

Povezana vest:  Manone neće u Milan, želi da ostane u Arsenalu