ronaldo slavlje-Gonzalo Arroyo Moreno  Getty Images SportReal prati Barselonu, Atletko siguran u Galiciji

Fudbaleri madridskog Reala pobedili su večeras ekipu Malage sa 3:1 (1:0) u kolu španske Primere i održali korak za liderom Barselonom.
Tim Karla Anćelotija slavio je golovima Serhija Ramosa u 24, Hamesa Rodrigeza u 69. i Kristijana Ronalda u 90, dok je za Malagu pogodak dao Huanmi u 71. minutu.
Prva zvezda Madriđana Ronaldo imao je veliku priliku da se postigne još jedan gol, ali nije iskoristio penal u 67. minutu.
Real se 25. trijumfom u šampionatu ponovo približio Barseloni na dva boda zaostaka.
Fudbaleri Atletika savladali su u gostima Deportivo sa 2:1, a oba gola za „jorgandžije“ postigao je Antoan Grizman.