bogicevic

Bogićević najavio ostavku, Milinković zadovoljan

Trener fudbalera Borca Bogić Bogićević rekao je da mu je današnji mečprotiv Partizana bio poslednji na klupi kluba iz Čačka. Borac i Partizan odigrali su danas u Čačku nerešeno 3:3 u utakmici poslednjeg, 30. kola Super lige Srbije.
-Bez obzira na to što je Partizan nastupio u kombinovanom sastavu pokazao je su da je s pravom šampion ove godine. Meni ostaje da se zahvalim igračima i da im čestitam na ostanku u eliti, pogotovu zato što je ovo bila moja poslednja utakmica na klupi Borca – rekao je Bogićević posle meč.
Trener Partizana je naveo da je njegov tim danas u Čačku odigrao „korektno prvo poluvreme“, ali da je na početku drugih 45 minuta usledio pad.
-Prvo poluvreme smo odigrali dobro, kontrolisali rezultat, ali smo pali početkom drugog poluvremena, što je Borac iskoristio za preokret. Zadovoljan sam trudom igrača i rezultatom – kazao je Milinković.
Novi šampion Srbije, ekipa Partizana, sezonu je završila sa 71 bodom, dok je Borac na 13. mestu sa 33 boda.

Povezana vest:  SP 2011, ŽENE, Dopingovano pet igračica iz Severne Koreje