dusan tadic

Tadić dvostruki strelac u pobedi Sautemptona

Fudbalski reprezentativac Srbije Dušan Tadić postigao je danas dva gola u pobedi Sautemptona protiv Norič od 3:0 (1:0) u 4. kolu Premijer lige.
Tadić je sa dva pogotka u drugom poluvremenu fakticki rešio meč i doneo „svecima“ prvi trijumf u šampionatu.
Prvi gol postigao je u 64. minutu kada je odlično primio loptu kroz sredinu i preciznim udarcem pogodio desni ugao gostiju.
Nekoliko trenutaka kasnije isti igrač najbolje se snašao i odbijenu loptu zakucao u mrežu gostiju.
Prvi pogodak za Sautempton postigao je Gracijano Pele u finišu prvog poluvremena.
Gosti su od 31. minuta imali igrača menje, pošto je zbog drugog žutog kartona isključen defanzivac Stiven Vitaker.