lionel mesi nova

Barselona ubedljivo pobedila Real Sosijedad

Fudbaleri Barselone pobedili su danas na svom terenu Real Sosijedad sa 4:0, u utakmici 13. kola španskog prvenstva i ostvarili šestu uzastopnu pobedu u ligi.
Evropski prvak poveo je u 22. minutu golom Nejmara, na asistenciju Danija Alveša, a isti igrač je u 41. minutu asistirao Luisu Suaresu kod drugog gola.
Nejmar je u 53. minutu postigao treći gol za domaće, a konačan rezultat postavio je Lionel Mesi u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.
Nejmar je prvi na listi strelaca u Primeri sa 14 golova, a iza njega, dva manje postigao je Suares.
Barselona je ostvarila 11. pobedu u prvenstvu i ima 33 boda, sedam više, ali i utakmicu više od drugoplasiranog Atletiko Madrida, dok Real Madrid ima takođe utakmicu manje od lidera na tabeli ali i devet bodova manje.
Real Sosijedad je pretrpeo treći poraz u poslednje četiri utakmice i zauzima 14. mesto sa 12 bodova.

Povezana vest:  Navijači: Atalanta igra sa gnevom u očima i bolom u srcu