prandeli ljut

Prandeli: Niko se neće sćaati Interove igre ako uzme Skudeto

Nekadašnji selekor fudbalske reprezentascije Italije Ćezare Prandeli izjavio je da ukoliko Inter osvoji titulu ove sezone, niko se neće sećati loših igara na startu prvenstva i njihove „ružne“ igre.
-Ukoliko Inter osvoji Skudeto niko se neće sećati loših utakmica i njihovog „ružnog“ fudbala. Ko god pobeđuje uvek je u pravu, a veoma je teško je objasniti šta je lep fudbal danas. Možete osvojiti titulu igrajući neatraktivan fudbal, ali budite sigurni da kada ekipa osvoji nešto veliko poput Skudeta, Kupa ili plasmana u viši rang, znači da igra dobar fudbal – rekao je italijanski stručnjak za Gazeto delo Sport.
Milanski tim nalazi se na meti kritika javnosti jer uglavnom pobeđuje minimalnim rezultatom, a posle 13 kola postigao je samo 16 golova.
Inter trenutno zauzima prvo mesto u Seriji A sa 30 bodova, dva više od drugoplasiranog Napolija, kojem će gostovati već u ponedeljak od 21 sat.

Povezana vest:  Putin se sastaje sa Blaterom tokom žreba za SP