spanija kazahstan polufinale

UEFA FUTSAL EURO 2016
Srbija sa Kazahstanom za bronzu, Španija u finalu Evropskog prvenstva

Futsal reprezentacija Srbije igraće sa Kazahstanom za bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu.
Kazahstan je večeras u Beogradskoj areni izgubio od Španije sa 3:5, dok je Srbija izgubila od Rusije posle produžetaka sa 2:3. Utakmica za treće mesto igraće se u subotu od 18.30.
U finalu u subotu od 21 čas igraće Španija i Rusija.
Kazahstan je poveo u četvrtom minutu golom Aleksandra Dovgana, ali je Španija nakon toga potpuno preokrenula rezultat i obezbedila mesto u finalu. Bebe je izjednačio u osmom minutu, a vođstvo „crvenoj furiji“ doneo je Migelin u 17. minutu. Gol je zatim postigao Raul Kampos u 18. minutu, a na 4:1 povisio je Aleks u 27. minutu.
Kazahstan je nakon toga uspeo da postigne dva pogotka, Leo je bio strelac u 36, a Serik Žamankulov u 38. minutu, a konačan rezultat postavio je Raul Kampos u 39. minutu, svojim drugim golom na utakmici.

Povezana vest:  Mark Albrington strelac 20.000. gola u Premijer ligi