Stojković lakše povređen u saobraćajnoj nesreći
Golman Partizana Vladimir Stojković potvrdio je danas Tanjugu da je lakše povređen u saobraćajnoj nesreći, koja se desila u ponedeljak uveče na beogradskom mostu Gazela.
-Bio sam sa prijateljima, na mestu suvozača i vozili smo se iz Zemuna prema Voždovcu. Na sredini mosta vozilo koje je išlo iza nas pokušalo je da nas pretekne, međutim, zakačio nas je i odgurnuo u bankinu. Nije bilo nimalo prijatno, ali na sreću, nismo završili u reci – rekao je Stojković.
On je dodao da je dobio udarac u leđa, ali da situacija nije strašna i da će se ubrzo vratiti treninzima.
-Malo sam se ugruvao, ali je povoljna okolnost je što danas nismo imali trening. Sutra putujemo u Izrael i sve će biti u redu jer neću izostajati sa treninga – dodao je Stojković