jura_stublicOdlaže se koncert Jure Stublića i Filma

 

Koncert Jure Stublića i grupe „Film“, prvobitno planiran za večeras na Kalemegdanu, a potom preseljen u Dom sindikata, odložen je za 30. jul.

Koncert će ipak biti održan iza Prirodnjačkog muzeja na Beogradskoj tvrđavi, ali u petak, 30. jula, saopšteno je iz organizacije Beogradskog letnjeg festivala BELEF.

Povezana vest:  Spot za pesmu sa debi albuma benda Zerkman Big Bang

Taj koncert je prvobitno trebalo da se održi večeras na otvorenom prostoru na Beogradskoj tvrđavi, ali je zbog najave lošeg vremena nastup izmešten u Dom sindikata, a zatim pomeren za šest dana na isto mesto – iza Prirodnjačkog muzeja na Kalemegdanu.

U saopštenju se navodi da će 30. jula na tom mestu nastupiti i Davorin Bogović i da će za taj koncert važiti karte kupljene i za 24. i za 30. jul.

Povezana vest:  Metalika na proleće počinje snimanje novog albuma