
Delegacija Međunarodne teniske federacije (ITF) pod čijim patronatom se održava Dejvis kup takmičenja boravi u Beogradu već dva dana. Odgovorna lica ITF došla su u Beograd kako bi proverili uslove za odigravanje finala ovog takmičenja koje je na programu od 3. Do 5. decembra u Beogradskoj areni.
Pored predstavnika Međunarodne teniske federacije u srpskoj prestonici se nalaze i ljudi iz Teniskog saveza Francuske, kao i predstavnici Francuske nacionalne televizije a sve u cilju kako bi predstojeće finale bilo što bolje organizovano.
Gosti su imali niz radnih sastanaka prvenstveno sa čelinicima TSS, ali i sa predstavnicima RTS jer se očekuje da će ovogodišnje finala biti prenošeno širom palanete.

